The Sequence

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 42.4 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Maxim Urusov
The Sequence; küçük bir hücreyi bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırma mantığına dayalı keyifli bir bulmaca oyunudur.

The Sequence; küçük bir hücreyi bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırma mantığına dayalı keyifli bir bulmaca oyunudur.

Eğlenceli ve zorlu oyun yapısı ile oyun severlerin beğenisini kazanmayı başaran The Sequence Android platformundan sonra iOS kullanıcılarının da beğenisine sunuldu. Temel amacınız, kontrolünüze verilen küçük bir hücreyi bir noktadan farklı bir noktaya taşımak olacaktır.

Bu işi de hücreyi zaman zaman iterek, bazen de çekerek yapabiliyoruz. Bu amaç için kullanabileceğiniz bir çok farklı şekillerde araç mevcut. Kullanabileceğiniz araçlar, hücreyi iki kare çeken, bir kare iten, sabit noktalar yanında hareketli iten veya çeken yada tüm bu hareketleri tersine çeviren noktalar gibi bir çok özelliğe sahip. Bu araçları oldukça dikkatli ve yerinde kullanmanız gerekiyor.

Ayrıca her bir noktayı kendi içerisinde farklı şekillerde ayarlama şansına sahipsiniz. İlk bölümleri alıştırma niteliğinde olan oyunda, bölümler ilerledikçe zorluk seviyesi artıyor ve karşınıza çeşitli engeller çıkıyor.

Bununla birlikte bölümleri başarıyla tamamladıkça ipucu puanlarınız artıyor ve zorlandığınızda kullanabileceğiniz ipuçlarına sahip oluyorsunuz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
The Sequence indir